15 marca 2019

Prezenty dla gości weselnych – miód

Dzień ślubu to najpiękniejszy czas w życiu dwojga młodych ludzi. Organizując wesele trzeba pomyśleć o wielu kwestiach. Na początek musimy znaleźć termin, który jest wolny zarówno w kościele, jak i na sali, na której planujemy wyprawić przyjęcie. Następnie wybieramy kamerzystę, fotografa, florystkę i całą masę innych rzeczy. Wszystko zależy od upodobań organizatorów.

Co z prezentami? Młodzi aktualnie ubóstwiają prezenty, które mieszczą się w kopercie czyli pieniądze. Kwiaty również nie cieszą się sympatią nowożeńców. Na zaproszeniach możemy znaleźć rozmaite wierszyki, w których młodzi proszą o to, aby zamiast wydawać pieniądze na bukiet kupić im coś bardziej przydatnego. Zwykle proszą o wino i czekoladki. Często również zbierają pluszaki i materiały biurowe, które później są przekazywane do domów dziecka lub szkół.

Coraz częściej zdarza się, że młodzi wybierają sobie miód na prezent ślubny . Dobry miód to prezent nie tylko zdrowy, ale co najważniejsze dość ekskluzywny. Ostatnimi czasy bardzo modne stały się podziękowania dla gości weselnych. Państwo młodzi przygotowują upominki, które stanowią również pamiątkę z tego dnia. W tej tematyce istnieje niesamowita dowolność. Młodzi ludzie często wybierają małe, kartonowe pudełeczka, do których wkładają personalizowane cukierki czy inne słodkości. Zainteresowaniem cieszą się również tiulowe woreczki wypełnione migdałami w czekoladzie, które dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

Kiedy zależy nam na czymś zjawiskowym możemy podarować gościom malutkie słoiczki z miodem czy dżemem. Nie ma dwóch takich samych wesel. Najważniejsze, żeby zrobić wszystko, aby młoda para wspominała ten dzień do końca swoich dni.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *